TurkNet’in 7 Farkı

1. İnternete tutkunuz

Bir merkezi olmaksızın tüm dünyayı birbirine bağlayan, herkese tüketmenin yanında üretebilme şansı sunan, toplumdaki fırsat eşitsizliğini azaltan internet bizim en büyük tutkumuz. Başka işimiz yok. Tüm enerjimizle, aklımızla, kaynaklarımızla tutkumuzun peşindeyiz.


2. Kafanızı karıştırmayız

Daha fazla müşteri kazanmak için ilkelerimizden ödün vermeyiz. Fiyat oyunları, kafa karıştırıcı kampanyalar, paketler, tarifeler bize göre değil. Basit, yalın, kolayca anlaşılacak hizmetler sunarız.


3. Tüm hoşlukları önce müşterimize sunarız

Bizde bir ayrıcalık, bir farklılık olacaksa her zaman öncelik TurkNet’liler için olur. AKN’yi kaldırırken de upload hızlarını yükseltirken de fiyatları değiştirirken de hep öncelik ve avantaj mevcut müşterilerimizin oldu.


4. Yeni kazanımlarımızı karşılıksız paylaşırız

Altyapı gelişmelerini, maliyetteki azalmaları, kendi kazancımızı artırmak için değil, müşterilerimize daha iyi bir deneyim ya da daha makul fiyat sunmak için kullanırız. Bu yüzden TurkNet’lilerin aldığı hizmet onlar daha talep etmeden sürekli iyileşir.


5. Dijitalleşmeye inanırız

İnternet çağının internet servis sağlayıcısı olarak sizi bayilere gitmek zorunda bırakmaz, sadece birkaç adımda web üzerinden kolayca abonemiz yaparız. Destek verirken, annenizin evlenmeden önceki soyadıyla ilgilenmez, dijital ortamda hızla destek almanızı sağlarız.


6. Şeffaflıktan yanayız

Daha iyiye şeffaflıkla ulaşabileceğimiz inanırız. Bu yüzden bir internet servis sağlayıcı olarak Türkiye’de ilk defa destek taleplerine dönüş sürelerimizi, hizmet başlatma sürelerimizi, arıza ve altyapı bölgelerini, ortalama hız değerlerimizi karnemiz üzerinden paylaşıyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz.


7. Müşterilerimizi severiz

AKN’yi kaldırmak, upload hızlarını artırmak gibi uygulamaları hep gönül rahatlığıyla yaptık ve ardından pişmanlık duymadık. Bizler de sizler gibi internete tutkuyla bağlanan birer internet kullanıcısıyız. En önemlisi, bize nasıl davranılmasını istiyorsak, müşterimize de öyle davranmaya çalışıyoruz!

 

%d blogcu bunu beğendi: