TEK PAKET. TEK FİYAT. 85 TL*

 
* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla sunulmaktadır.

 

Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 99 TL. (Üç ay x 33 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 66 TL. (Üç ay boyunca ayda 22 TL faturanıza eklenir.)

 

TurkNet’e Geçiş Rehberi

TurkNet’e en hızlı şekilde geçmenin yolu mevcut hizmetinizi kapattırmadan TurkNet’e başvurmak.

TurkNet’e web üzerinden veya telefonla başvurduktan sonra biz sizin adınıza tüm geçiş işlemlerinizi yapıyor ve santralde size ayrılan portu kaybetme riski olmadan sizi birkaç gün içinde TurkNet’li yapıyoruz.

TurkNet’e geçmek için taahhüt bitiş tarihinizi beklemenize gerek yok! Diğer operatörden geçişlerde Taahhüt Cayma Bedelinizi 120 TL’ye kadar biz karşılıyoruz!

Sadece 5 Adımda TurkNet’e Geçin! Evinizde internet yoksa TurkNet’li olmak için tıklayın.

Güncel Türknet Davet Kodu :
SJY43UN16VFQ

 

1. Belgelerinizi imzalayıp bize ulaştırın

Sizi bekletmeden, kimliğinizi tanımadığınız insanlara teslim etmeden kolayca TurkNet abonesi yapıyoruz. Buradan veya 0850 288 80 81 üzerinden anında aboneliğinizi başlatın. Abonelik belgelerinizi elektronik ortamda indirin. Ad, soyad, tarih girip imzalayın ve bize MNG Kargo ile ücretsiz gönderin, kimliğinizi Online İşlemler’den veya Mobil Uygulama’dan yükleyin, gerisini bize bırakın.

2. Belgelerinizi kontrol edelim

Belgeleriniz bize ulaşınca, kontrol eder ve herhangi bir eksik varsa size bilgi veririz. Her şey tamamsa, biran evvel hizmetinizi başlatmak için çalışmaya başlarız.

3. Telefonda onayınızı alalım

Sizi 0850 288 80 80 numaramızdan arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sesli onayınızı almadan işlemlerinize devam edemiyoruz, bu yüzden bizden gelecek telefona mutlaka cevap vermeniz gerekiyor.

4. Hizmeti TurkNet’e taşımayı talep edelim

Servis sağlayıcı değişikliği talebinizi eski servis sağlayıcınıza iş emri olarak biz göndeririz.

5.1 TurkNet’e geçişiniz gerçekleşsin

Servis sağlayıcınız TurkNet’e geçiş için onay verir. İnternet hizmetiniz TurkNet’e taşınır. Hizmetinizi kullanmaya başlayana kadar fatura çıkarmıyoruz!* * Hizmetiniz kullanılmaya hazır duruma geldiği halde, henüz modem bağlantılarınızı yapmadığınızdan dolayı IP almadıysanız, faturalandırma, hizmetin kullanılmaya hazır olduğuna dair size gönderilen SMS’i takiben 24 saat içinde başlar.

5.2 İndiriminizi unutmayın

Taahhüt cayma bedelinizi 120 TL’ye kadar ödeyebilmemiz için taahhüt bozma faturanızın aslını ya da kopyasını Online İşlemler veya Mobil Uygulama üzerinden bize göndermeyi unutmayın. Kontrol ettikten sonra, 120 TL’ye kadar cayma bedelinizi 6 ay içinde size her ay indirim sağlayarak üstleneceğiz. Kampanyamız hem veri (internet) hem de ses (telefon) hizmeti taahhüt cayma bedelini kapsıyor. İnternetiniz kullanıma açılmadan bize para ödemezsiniz!

 

%d blogcu bunu beğendi: